Ultimele meciuri jucate: vezi toate rezultatele >
CORMORANII1 - 5SAMPDORIA
VIITORUL ALVERNA 20113 - 3ALANDALA
FC. HYDE 3 - 10MARTY
LEICESTER3 - 0PATA
CEILALTI0 - 3ROMA
ULTIMELE REZULTATE MECIURI CLASAMENT ECHIPE

Clasamentul grupei B


Poz.EchipaPuncteMeciuriVictoriiEgaluriInfrangeriGoluri dateGoluri primiteDiferenta
1PARTIZAN9035293319592103
2LEICESTER803526271598871
3RONDO64362111418313152
4MARTY543517315168171-3
5PANZERELE52351641517114328
6PATA433613419148160-12
7BUBAMARA423614022147193-46
8ARSENAL393612321157206-49
9MIDDLESBROUGH333610323117176-59
10FC. HYDE 24367326127212-85

Click pe echipe pentru mai multe detalii.


Clasamentul golgheteri


Poz.NumeEchipaGoluri
1TINTESAN DARIUS PATA72
2BAKO OVIDIU LEICESTER71
3ZAHARIA DAN ARSENAL65
4CIMPEAN BOGDANPARTIZAN62
5UNGUR SERGIUPANZERELE57
6BOLDUT BOGDAN PARTIZAN55
7CHERECHES ALEX FC. HYDE 46
8ONET ALEX MIDDLESBROUGH46
9DIJMARESCU DANIPANZERELE46
10PETRUT BOGDAN LEICESTER33

Click pe jucatori sau echipe pentru mai multe detalii.