Ultimele meciuri jucate: vezi toate rezultatele >
PATA - RONDO
MELCII FURIOSI - LEICESTER
PROFI LOGISTICA - LEICESTER
LEICESTER - FC. BĂBENI
CEILALTI - RIO
ULTIMELE REZULTATE MECIURI CLASAMENT ECHIPE

Clasamentul grupei C


Poz.EchipaPuncteMeciuriVictoriiEgaluriInfrangeriGoluri dateGoluri primiteDiferenta
1AVANTUL MIHAIESTI 45181431844143
2FC. BĂBENI3418104459554
3MIDDLESBROUGH 33201109806515
4MELCII FURIOSI 2917926664521
5LEICESTER 2814914512922
6PROFI LOGISTICA 171752103254-22
7MD CLIMATERM 121840142863-35
8LFC 61820162371-48

Click pe echipe pentru mai multe detalii.


Clasamentul golgheteri


Poz.NumeEchipaGoluri

Click pe jucatori sau echipe pentru mai multe detalii.